تکسچر سنگ نما + معرفی انواع آن

تکسچر سنگ
عناوین محتوا

تکسچر سنگ یکی از انواع مختلف تکسچرها میباشد که در طراحی های داخلی و خارجی استفاده میشود.برای طراحی قسمت های مختلف ساختمان از جمله نما ، کف ، محوطه و … قبل از ساخت ، بخصوص برای d max 3 ، نیاز به عکس با کیفیت از انواع مختلف مصالح است که با استفاده از آن شبیه سازی و طراحی اولیه برای تایید مشتری انجام شود. پرکاربرد ترین سنگ هایی که تکسچر آن برای دانلود موجود است عبارتند از تکسچر تراورتن، لاشترمشکی و طوسی، دبل بلک مشکی ، چینی نیریز سفید ، سنگ سیلور دودی و … . این سنگ ها در ابعاد اسلب و تایل (نمره ) در دسترس وقابل استفاده می باشند. برای دریافت فایل باکیفیت بهتر تکسچر ها از طریق شماره های موجود با ما در ارتباط باشید.

تکسچر سنگ نما + معرفی انواع آن

سایت های مختلفی وجود دارند که این تکسچرها را در اختیار شما قرار میدهند. نکته مهم در به کارگیری این تکسچرهای سنگی این است که تصویر مطابق با واقعیت سنگ باشد. بدین منظور لازم است عکس با کیفیت و نیز سورت بندی سنگ نیز در آن درنظر گرفته شود. به عنوان مثال در سنگبری پارس ، سنگ لاشتربوش همرچرمی دارای چند سورت مختلف است. سورت درجه ممتاز یا صادراتی ، سورت داخلی و سورت پرخط . اینکه شما به طور دقیق از کدام سنگ میخواهید استفاده کنید و نیاز است چقدر رندر نهایی شما ، به واقعیت نزدیک باشد نیاز به به کارگیری تکسچر همان سورت سنگ دارد.

جهت دریافت تکسچر با کیفیت سنگ ها بر روی ” درخواست تکسچر سنگ ” کلیک کنید.

انواع تکسچر سنگ : 

بافت یا تکسچر سنگ مرمریت سفید چینی نیریز

تکسچر سنگ سفید چینی نیریز یکی از محبوب ترین سنگ هایی است که قدمت زیادی دارد. نی ریز با داشتن مقاومت بالا و رنگ روشن و زیبا از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است. این سنگ دارای فرآوری ها و سورت های مختلف است. سنگ سفید نیریز مناسب نمای داخلی وخارجی وحتی کف و محوطه میباشد.

بافت یا تکسچر سنگ مرمریت سفید چینی نیریز

بافت یا تکسچر سنگ مرمریت لاشتر طوسی و مشکی 

سنگ مرمریت لاشتر طوسی یا مشکی همان سنگ قدیمی است که حداقل یکبار آن را در خانه ی مادر بزرگ و پدربزرگ خود دیده اید و اگر ساختمان تخریب نشده باشد ، هنوز هم این سنگ ها دارای همان مقاومت و شکل است . نکته جالب اینجاست که به مرور زمان بر محبوبیت این سنگ افزوده شده و در حال حاضر این سنگ با فرآوری های مختلف و خاص در دسترس است.

بافت یا تکسچر سنگ مرمریت طوسی و مشکی 

بافت یا تکسچر سنگ مشکی دبل بلک

سنگ دبل بلک یکی از انواع سنگ مشکی در بازار است. این سنگ با روش های مختلفی از جمله بوش همرچرمی، سندبلاست ، هوند و… فرآوری میشود .در مقایسه با سنگ لاشتر استحکام و مقاومت بیشتری دارد و با انجام فرآوری هایی همچون بوش همرچرمی جذب آب آن نزدیک به صفر شده وحتی حالت سُر و لغزنده ای نیز ندارد.سنگ دبل بلک در مقایسه با سایر سنگ های مشکی ، سنگ اقتصادی می باشد.

بافت یا تکسچر سنگ مشکی دبل بلک

بافت یا تکسچر سنگ سیلور (دودی)

سنگ مرمریت سیلور با داشتن رنگ وظاهر جذاب توانست به سرعت جای خود را در بازار داخلی و صادراتی باز کند. مرمریت سیلور در مقایسه با تراورتن سیلور از کیفیت و مقاومت بیشتری برخوردار است. فرآوری بوش همرچرمی همانطور که در قسمت سنگ دبل بلک گفته شد، جذب آب را به حداقل رسانده وسطح سنگ را از حالت لغزنده بودن خارج میسازد.

بافت یا تکسچر سنگ سیلور (دودی)

سنگ پارس | سنگ خاص

مشاوره تخصصی رایگان و استعلام قیمت سنگ

سنگ پارس | سنگ خاص

مشاوره تخصصی رایگان و استعلام قیمت سنگ

بافت یا تکسچر سنگ گرانیت سبز

یکی از سنگ های محبوب در بین سنگ های ساختمانی، سنگ گرانیت است. این سنگ مقاوم تنوع رنگی بالایی داشته و میتواند در کاربردهای مختلف و با شرایط جوی گوناگون سازگار باشد. سنگ گرانیت سبز یکی از رنگ های محبوب در بین گرانیت ها می باشد که با فرآوری های مختلف از جمله فرآوری بوش همرچرمی در حال تولید است.

بافت یا تکسچر سنگ گرانیت سبز

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.