اخبار

مصالح و سنگ ساختمانی آنلاین ،خرید اینترنتی بهتره یاخرید حضوری؟

خریدمصالح و سنگ ساختمانی انلاین

ساخت یا بازسازی خانه یک فرآیند زمان بر است و نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد. یکی از خسته کننده ترین کارها در ساخت خانه، تهیه مصالح است. اطلاعات زیادی وجود دارد که قبل از تصمیم گیری در مورد خرید مصالح و سنگ ساختمانی برای ساخت خانه خود، به آن نیاز دارید.  بعضی از آنها عبارتند از :

 

 1. کدام مصالح را بخریم؟ (این که آیا یک ماده با نیاز من مطابقت دارد یا نه)
 2. چه برندی از مصالح برای ساختمان من مناسب است؟
 3. قیمت مواد و مصالح در بازار شهر خود و شهرهای اطراف و حتی در بازار خارجی به چه صورت است؟
 4. آیا می توانم مواد و مصالح جایگزین برای این مصالح داشته باشم؟
 5. تامین کنندگان و یا توزیع کنندگان موجود چه کسانی هستند؟
 6. و …

از کجا مصالح و سنگ ساختمانی را آنلاین بخرم؟

بسیاری از بازارهای آنلاین وجود دارند که در سال های اخیر در ایران برای خدمت به بازار ساخت و ساز توسعه یافته اند.

اکثر وب سایت هایی که  مصالح ساختمانی را آنلاین می فروشند ،  به عنوان یک بازار، کار می کنند. این وب‌سایت‌ها ،تولیدکنندگان یا تأمین‌کنندگان که مواد و مصالح را تأمین می‌کنند، جمع‌آوری می‌کنند و با آنها همکاری میکنند. بیشتر این بازارها را می توان در موتورهای جستجو پیدا کرد. هنگام خرید آنلاین ، اعتماد عامل مهمی است . در صورت تمایل به خرید غیر حضوری ، حتما از صحت و اعتبار مصالح اطمینان حاصل کنید و از فروشگاه های اینترنتی معتبر با امکان مرجوع مصالح ( در صورت وجود مشکل) خرید کنید.

سنگبری پارس یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی می باشد که به صورت مستقیم به فروش سنگ ساختمانی با فرآوری های مختلف میپردازد. در سنگبری پارس تلاش میشود با دادن امکان مرجوعی بار در صورت عدم تطابق بار با عکس و توضیحات بیان شده ، بار تضمین میشود و شما با خیال راحت میتوانید خرید اینترنتی سنگ خود را انجام دهید.

مصالح ساختمانی

 

مزایای خرید اینترنتی مصالح و سنگ ساختمانی

 • تنوع گسترده ای از مواد و مصالح برای انتخاب

اکثر بازارهای مصالح انلاین، طیف وسیعی از برندها را برای انتخاب به شما ارائه می دهند.  یافتن چنین تنوع گسترده ای در هر فروشگاه محلی یا حتی استانی ، بسیار دشوار است.  در این فروشگاه ها ، مقایسه برندهای مختلف و قیمت مناسب مصالح برای ساخت خانه ، آسان خواهد بود.

 

 • در دسترس بودن مواد و مصالح و سنگ ساختمانی با کیفیت بدون برند و مارک

اکثر تامین کنندگان در بازار که مواد و مصالح بدون مارک وبرند مانند ماسه، سنگدانه، آجر و بتن و غیره را می فروشند، شهرت زیادی ندارند. تعیین کیفیت چنین مواد و مصالحی نیز دشوار است.

 بازارهای آنلاین تامین کنندگانی دارند که مواد و مصالح آنها از نظر کیفیت آزمایش شده است. برخی از بازارها حتی به عنوان تست نمونه هایی از مواد و مصالح را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که مواد و مصالح مطابق با نیاز شما ارسال می شوند.

از آنجایی که این بازارهای آنلاین شهرت زیادی دارند، از تحویل بهترین مواد و مصالح با کیفیت، برای ساخت و ساز شما اطمینان حاصل می کنند.

 

 • بهترین قیمت مواد و مصالح

افراد بسیار کمی در مورد قیمت مواد و مصالح و تخفیف هایی که در بازارهای محلی برای مصالح ساختمانی موجود است، اطلاع دارند. اگرچه، قیمت ها به مقدار خرید شما نیز بستگی دارد، اما این بازارهای آنلاین بهتر می توانند با تامین کنندگان مذاکره کنند تا بهترین قیمت را برای یک محصول خاص تعیین کنند.

 

 • پیشنهادات تخصصی در مورد مواد و مصالح و سنگ ساختمانی و جایگزین ها دریافت کنید.

برخی از این بازارهای آنلاین مواد و مصالح ، دارای کارشناسانی هستند که می توانند به شما مواد و مصالح مناسبی را پیشنهاد دهند که می توانید برای یک هدف خاص خریداری کنید.  همچنین آنها می توانند جزئیاتی در مورد جایگزین های محصول ، مزایا ، معایب و نرخ آنها ارائه دهند.

این جایگزین ها می توانند تقریباً 10 درصد در هزینه های مواد و مصالح شما صرفه جویی کنند. شاید شما هم با کسانی روبه رو شده باشید که هنگام خرید آفلاین (در فروشگاه ها)، تمایل دارند یا راه حل های پرهزینه ارائه دهند یا سعی می کنند محصولی را که دارند، بفروشند.

برعکس، بازارهای آنلاین انگیزه کمی برای فروش محصولات یا برندهای خاص دارند. از آنجایی که بازارهای آنلاین خواهان رضایت مشتری برتر و خریدهای مکرر هستند، پیشنهاداتی که ارائه می دهند معمولاً بی طرفانه هستند.

 

 • حراج معکوس

اگرچه این موضوع کمی فنی است، اما این یکی از مهمترین دلایلی است که چرا باید به بازارهای آنلاین نزدیک شد. اکثر بازارهای مصالح ساختمانی از حراج معکوس استفاده می کنند که در آن نیاز شما به چندین تامین کننده ارسال می شود.

تامین کنندگان برای بدست آوردن مشتری با ارائه بهترین قیمت بسته به مقدار مواد و مصالح با یکدیگر رقابت می کنند.  بنابراین بسیاری از این بازارها قیمت ها را در وب سایت خود ذکر نکرده اند.  از آنجایی که تامین کنندگان معمولاً برای به دست آوردن مشتریان بیشتر با هم رقابت می کنند، قیمت هایی که ارائه می دهند واقعا رقابتی خواهد بود.علاوه بر این می توانید برای دریافت بهترین قیمت ها با تامین کننده مذاکره کنید.

 

 • راحتی خرید از خانه و محل کار ، بدون صرف وقت وانرژی زیاد

امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های انسان ، کمبود وقت است. افرادی که به هردلیلی وقت کافی برای خرید ندارند ، به راحتی با یک تلفن همراه ، میتوانند در سراسر کشور خرید کنند. شما نیز می توانید به راحتی مواد و مصالح را هرکجا هستید ، خرید کنید و آن محصولات را درب منزل یا محل مورد نظر تحویل بگیرید. 

 

از کدام وب سایت یا بازار اینترنتی خرید کنیم؟

وب سایت های زیادی وجود دارند که در زمان های اخیر تکامل یافته اند و ادعا می کنند که بازار مصالح ساختمانی هستند.  از آنجایی که این مصالح هزینه بالایی دارند، اعتماد به هرسایت و بازاری در این شغل، بسیار دشوار است.  هنگام انتخاب بازار آنلاین برای خرید مواد و مصالح به موارد زیر توجه نمایید:

 

 • بررسی تخصص فنی تیم

بررسی کنید که آیا بنیانگذاران تجربه فنی دارند یا خیر.  بازار مصالح ساختمانی بر خلاف سایرین، نیاز به بنیانگذارانی دارد که تجربه فنی خوبی داشته باشند.  حداقل این بازارها، باید تیمی داشته باشند که تجربه فنی خوبی داشته باشند. و بتواند به شما مشاوره مفید ارائه دهد.

 

 • به دنبال پیشنهادات در مورد مواد ویا مصالح جایگزین آنها باشید

قبل از خرید محصولات، بررسی کنید که آیا وب سایت گزینه ها و پیشنهادات دیگری به شما ارائه می دهد. هزاران گزینه جایگزین در بازار وجود دارد.  برخی از آنها از نظر فنی برتر هستند و در هزینه های شما نیز صرفه جویی می کنند.

شما می توانید نه تنها با مذاکره خوب بلکه با اتخاذ چنین جایگزین هایی در هزینه ها صرفه جویی کنید. بنابراین به دنبال وب سایتی بروید که بتواند جایگزین و پیشنهاداتی متناسب با نیاز شما و برای محصولی که می خرید، ارائه دهد.

 

 • انواع برند های موجود در سایت را بررسی کنید.

به غیر از مارک و برندهای معروف، برخی از بازارهای آنلاین نیز از محصولات داخلی نام می برند که به همان اندازه کیفیت خوبی دارند.  جایگزین داخلی برخی از مصالح ، کیفیتی بالاتر از مصالح وارداتی دارند.

مصالح و سنگ ساختمانی

بهترین مشاوره برای خرید سنگ ساختمانی  را از کارشناسان فنی در سنگبری پارس دریافت کنید.

 

همانطور که اشاره شد، انتخاب صحیح مصالح ساختمانی نه تنها برای صرفه جویی در هزینه ساخت مهم است، بلکه برای حفظ کیفیت ساخت نیز مهم است. بنابراین به جای انتخاب تامین کنندگان مغرضانه ای که برند خاصی را به سمت مشتریان سوق می دهند، به شما پیشنهاد می کنیم انواع محصولات و بهترین مشاوره را از چنین بازارهایی دریافت کنید و سپس برای خرید اقدام نمایید.در این مقاله تلاش شد ، به بررسی خرید مصالح و سنگ ساختمانی و شرایط خرید آن پرداخت.

مصالح مارکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *