سنگ خاص ، سنگ پارس

درباره ما : گروه کارخانه جات ومعادن سنگ پارس با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه استخراج ،تولید ، فرآوری و صادرات انواع سنگ های ساختمانی به صورت کوپ وفرآوری شده توانسته جزو برترین تولیدکنندگان سنگ در ایران باشد .

مجموعه پارس با سرمایه گذاری در دو معدن تراورتن و مرمریت واستخراج سنگ از این معادن به صورت انبوه و نیز با تولید انبوه سنگ در دو کارخانه مجزا و نیز دو سالن مجزا با دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته به روز دنیا ،توانسته انواع فرآوری خاص و مورد پسند مشتریان داخلی و صادراتی را فراهم آورد.

مدیران سنگ پارس در عرصه بین الملل

درباره ما -سنگبری پارس

گروه کارخانه جات و معادن سنگ پارس از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید وفرآوری سنگ آغاز کرده است. مجموعه پارس درسال 1390 توانست علاوه بر تولید وفرآوری سنگ ، با بهره برداری از معدن سفید شاهین دژ در استان آذربایجان فعالیت خود را بهبود ببخشد.سرانجام پس از بهره برداری انبوه وصادرات کوپ این معدن در سال 1394 ، از معدن دوم در منطقه تکاب بهره برداری و به استخراج انبوه از این معدن رسید وهمچنین در سال 1397 معدن سوم در منطقه تکاب ( معروف به منطقه قلعه جوق) به بهره برداری رسید .لازم به ذکر است این مجموعه همچنان در حال بهره برداری از این معدن وصادرات کوپ این معدن می باشد. درنهایت به دلیل درخواست ها و تقاضای بالای مشتریان داخلی وصادراتی سنگ در سال 1400 از معدن لاشتر یا پیترا گری ( Pietra Gray Marble ) در منطقه لاشتر اصفهان بهره برداری انبوه کرده است.جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره ما میتوانید با شماره درج شده درسایت تماس بگیرید.

سنگ پارس درحال حاضر از معدن تراورتن تکاب ومرمریت لاشتر بهره برداری کرده و در دو کارخانه با به کارگیری به روز ترین تجهیزات و ماشین آلات دنیا ، به تولید تخصصی سنگ با انواع فرآوری خاص (بوش همر(بوشهمر)، بوش همرچرمی(بوش همر براش)، تامبل ،صیقلی،هوند،چرمی، سند بلاست و …) میپردازد. مجموعه پارس از سال 1379  تا به امروز توانسته است کارنامه خوبی از خود به جای گذاشته و علاوه بر تامین بازار داخل ، به صادرات سنگ های تولیدی خود به کشورهای اروپایی ،آمریکایی،آسیای شرقی وهمچنین کشورهای حوزه خلیج فارس بپردازد . خالی از لطف نیست که از دیگر سابقه های این مجموعه به موارد زیر اشاره کرد:

  • عضو انجمن صنفی سنگ ایران
  • عضو اتاق بازرگانی
  • عضو هیئت امنا منطقه صنعتی
  • عضو پاویون صادرکنندگان برتر ایران

درباره سنگ پارس

مجموعه سنگ پارس با به کارگیری نیروی انسانی ایرانی( به طور مستقیم 95 نفر وبه طور غیرمستقیم بیش از 150 نفر) وبا حمایت از کارگاه های کوچک هنری سازه سنگی، حمایت از نیروهای ورزشی وگروه های ورزشکاری و نیز با تمرکز بیشتر بر صادرات سنگ فرآوری شده جهت حفظ منابع مالی و رشد اقتصاد کشور، توانسته به فعالیت در راستای اهداف ملی وپیشرفت اقتصادی کشور بپردازد و همچنین با اختصاص دادن درصد جزئی درآمد به امور خیریه برای هموطنان خود قدمی کوچک بردارد.

اگر به دنبال سنگ خاص و با کیفیت و همچنین با ضمانت پس از فروش ، برای طراحی نو هستید ، سنگ پارس یکی از بهترین انتخاب های شما میتواند باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ما ، میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول