معرفی فرآوری

فرآوری بوش همر-انواع سنگ بوش همر-خرید-لاشتر-نیریز-مشکی-سیلور

سنگ بوش همر

فرآوری بوش همر

امروزه به دلیل مدرنیزه شدن طراحی ساختمان ها و توجه به زیبایی آنها متریال مختلفی وارد صنعت ساختمان شده وهمچنین انجام فرآوری های متفاوت به روی سنگ ها ی طبیعی شکل وجذابیت دیگری به سنگ های ساختمانی داده است که از جمله این فرآوری ها،فرآوری خاص و جذاب بوش همر یا بوشهمر است که دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد میباشد.

سنگ بوش همر امروزه به یکی از پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی تبدیل شده که با داشتن ظاهر متفاوت و خاص و جذاب در بناهای مختلف با سلیقه های گوناگون به کاربرده میشود.

فرآوری بوش همر

سنگ بوش همر(بوشهمر) چیست و چگونه استفاده میشود؟

در فرآیند بوش همر شدن سنگ ، تغییرات قابل توجهی به شکل ظاهری سنگ با استفاده از ابزار های مختلف وارد می شود.این تغییرات به گونه ای است که سنگ در ابتدای خط تولید به وسیله کفشک هایی که به روی آن الماس های مخروطی شکل چسبیده شده است، مورد اصطحکاک قرار گرفته و به وسیله دستگاه ساب نواری و فشارجک های بادی این کفشک ها به روی سنگ کشیده شده و خلل و فرج عمیقی به سنگ وارد میکند به گونه ای که سنگ سطح ناهموار و زبر پیدا میکند.

فرآوری بوش همر با استفاده از لقمه‌های الماسی بر روی سطح سنگ ساییده شده و سطح آن را به صورت منظم سوزنی خواهد نمود . عمدتا دلیل اصلی فرآوری به صورت بوش همر جهت جلوگیری از لغزندگی سطح مربوطه می‌باشد و علاوه بر آن می‌توان به طرح خاصی که توسط آن ایجاد می‌شود نیز اشاره کرد.

در مراکز فروش سنگ بوشهمر می‌توان این محصولات را در انواع مختلفی مشاهده کرد. به منظور گسترش موارد استفاده از این سنگ‌ها و بالا بردن کارایی و افزودن بر زیبایی این محصولات، سنگ‌های مختلفی با استفاده از این روش، فرآوری می‌شوند. شما می‌توانید یکی از انواع این سنگ‌ها را با توجه به فضای موردنظر برای استفاده و معیارهایی که در نظر دارید انتخاب کرده و استفاده کنید.

بعضا به اشتباه به سنگ بوشهمر ،سنگ سند بلاست هم می گویند که این کاملا اشتباه است و سطح سنگ سند بلاست و بوش همر کاملا متفاوت است و هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارد که درقسمت بعدی(سندبلاست) از این نوع فرآوری توضیح کامل ارائه شده است ودرصورت نیاز میتوانید مطالعه کنید.

دبل-بلک-بوش-همر

کاربرد سنگ بوش همر چیست ؟

سنگ بوشهمر به دلیل سطح سوزنی از سُر خوردن افراد روی سنگ جلوگیری میکند. با انجام فراوری بوش همر بر روی سنگ ،از لغزندگی سطح سنگ کاسته شده و سنگ آماده استفاده برای کاربرد های مرتبط خواهد شد.این ویژگی باعث شده این سنگ جزو انتخاب های افراد برای به کاربردن این سنگ در کف حیاط ، پارکینگ و در کل کف سازی محوطه ها بخصوص در محیط های باز و در کنار استخرها باشد.نکته قابل توجه در مورد این فرآوری این است که این فرآوری معمولا روی سنگ های مستحکم و با مقاومت بالا همچون لاشتر،دبل بلک ، نی ریز و … انجام میشود.بدیهی است که سنگ با کیفیت و با استحکام ومقاومت بالا و با ظاهر جذاب همچون سنگ های دبل بلک بوش همرچرمی ، نی ریز بوش همرچرمی و …. یکی از انتخاب های خوب برای شما است.شما میتوانید این سنگ ها را با کیفیت قابل تضمین از سنگبری پارس تهیه نمایید.

 

کاربرد های مختلف سنگ بوش همر به شرح زیر است:

  • استفاده در پله ها:یکی از مهم ترین نکات در انتخاب سنگ پله ، لیز نبودن و کم بودن احتمال سرخوردن افراد از روی پله است.سنگ بوش همر یکی از سنگ های پرکاربرد برای پله های داخلی و بیرونی ساختمان است.این سنگ همانطور که قبلا بیان شد با داشتن سطح سوزنی احتمال سرخوردن وخطرات ناشی از ان را به حداقل می رساند.
  • استفاده در کف سازی: همان طور که قبلا گفته شد سطح سنگ بوش همر مانع از سر خوردن میشود و از لیز بودن سطح سنگ میکاهد.طبیعی است که در کف محوطه بخصوص محوطه روباز که احتمال خیس شدن سنگ زیاد است ،بتوان از این سنگ با این فرآوری خاص استفاده کرد.
  • سنگ فرش محوطه:با توجه به ویژگی های بیان شده، یکی از بهترین گزینه ها برای سنگفرش و کف سازی ، سنگ های بوش همر هستند که بخصوص در فضای های باز پرکاربرد اند.این سنگ ها در سنگبری پارس در ابعاد مخلتف و تنوع زیاد تولید شده و میتواند متناسب با سلیقه شما به کار برده شود.
  • نمای ساختمان : نمای داخلی و خارجی ساختمان از مواردی است که سنگ بوش همر میتواند انتخاب مناسبی باشد.باتوجه به تولید این سنگ در قطر های مختلف ، این سنگ میتواند نمای زیبایی ارئه دهد.

سنگ بوشهمر

انواع سنگ بوش همر

سنگ ها با فرآوری های مختلف دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند.یکی از انواع فرآوری ها ، فرآوری بوش همر است که به معرفی آن پرداختیم اما برای آشنایی بیشتر با این فرآوری لازم است با انواع سنگ موجود با این فرآوری آشنا شویم.در سنگبری پارس با دقت و حساسیت بالا ،تلاش شده است این فرآوری بر روی سنگ های خاص و با کیفیت انجام شود و برای مشتری مشکلی به همراه نداشته باشد.ضمانت ارائه شده توسط سنگ پارس گواه این موضوع است.شما میتوانید با خرید از مجموعه پارس ، خریدی متفاوت و خاص را تجربه کنید.

چند نوع سنگ در فرآوری بوش همر مورد استفاده قرار میگیرند که از جمله این سنگ ها میتوان از موارد زیر نام برد:

اگر شما هم مانند دیگر مشتریان مجذوب این فرآوری خاص شده اید و تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر درمورد این فرآوری دارید ، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

قیمت سنگ بوش همر (بوشهمر):

یکی ازعوامل مهم در انتخاب سنگ، قیمت آن است.قیمت سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد.از جمله این عوامل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت سنگ: بعضا ممکن است فرآوری بوش همر را بر روی سنگ های بی کیفیت اجرا کنند و باقیمت خیلی ارزان در بازار ارائه دهند ولی در فرآوری بوش همر به خاطر ایجاد منافذ سوزنی شکل بر روی سنگ ،باید از سنگ های با کیفیت ومقاوم استفاده شود.
  • ابعاد وضخامت: دقت در برش ابعاد سنگ وضخامت یکنواخت وکالیبر شده جزء عوامل موثر در قیمت سنگ می باشد.به گونه ای که هرچقدر سنگ نازک تر و بی کیفیت تر برش داده شود ،قیمت آن ارزان تر می باشد و هرچقدر دقیق تر و یکنواخت تر باشد ،قیمت آن نیز بیشتر میشود.
  • کیفیت بوش همرشدن: یکنواخت بودن سطح سوزنی شکل ونظم تراکم، خود باعث قیمت گذاری متفاوت به روی سنگ می باشد.

شما می توانید در سنگ پارس از سنگ های بوش همر با بهترین کیفیت و دقیق ترین دقت برش وضخامت یکنواخت با فرآوری صیقلی و بوش همر با سطح منظم دیدن کرده و سنگ باقیمت و کیفیت مناسب خرید کنید.

خرید سنگ بوش همر

خرید از فروشگاه و کارخانه های معتبر تولید کننده این سنگ با فرآوری بوش همر نکته ی مهمی است.از سنگبری پارس میتوانید سنگ با کیفیت با خدمات پس از فروش خرید کنید.جهت دریافت مشاوره میتوانید با مسئولین فروش ما در ارتباط بوده وراهنمایی لازم را دریافت کنید.

با خرید سنگ باکیفیت از مرکز معتبر میتوانید لباس ساختمان خود را  تضمین کنید.

بوشهمر

جمع‌بندی

سنگ فرآوری شده با فرآوری بوش همر با داشتن سطح سوزنی و جلوگیری از لغزش و سرخوردن ، به خوبی توانسته جای خود را در بازارهای داخلی و خارجی باز کند و روز به روز محبوب تر شود.این سنگ در موارد زیادی از جمله کف سازی ساختمان، سنگفرش کردن محوطه و فضاهای بیرونی، نمای داخل و خارجی ساختمان‌ها و … کاربرد دارد.

با توجه به مطالب بیان شده در این مقاله و مقاله های دیگر موجود در سایت در مورد این فرآوری ، به خوبی با این فرآوری آشنا شده ایم. کیفیت بالا و مقاومت قابل توجه،ظاهر جذاب و کارایی زیاد این سنگ ،از جمله ویژگی های بارز آن است.

فرآوری بوش همر برای انجام روی انواع سنگ های ساختمانی کاربرد دارد ولی اکثرا این فرآوری بر روی سنگ هایی انجام میشود که همانند لاشتر،دبل بلک ،نی ریز و … مقاومت بالا و قابل توجه داشته باشند.از جمله کاربرد های مهم این سنگ، همانطور که در متن مقاله بیان شد،میتوان به استفاده در فضای باز ومحوطه های مختلفی اشاره کرد که بر اثر خیس شدن سطح لغزنده ای پیدا می کنند.به عنوان مثال معابر عابر پیاده یکی دیگر از مکان هایی است که با بارش برف وباران لغزنده خواهند شد وبا توجه به رفت وآمد زیاد ،سنگی هم چون سنگ بوش همرشده میطلبد.

سنگبری پارس از سال 1379 تا کنون توانسته در بازار های داخلی وخارجی فعالیت داشته باشد و با تولید انبوه انواع سنگ فرآوری شده از جمله فرآوری های خاص (بوش همر، بوش همرچرمی ، هوند،صیقلی تامبل ، سند بلاست و …) هم پاسخگوی نیاز بازار داخلی سنگ وهم بازار خارجی باشد و در رزومه خود صادرات به کشورهای اروپایی ،آمریکایی،آسیای شرقی وهمچنین کشورهای حوزه خلیج فارس را ثبت کند و رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

شما نیز میتوانید از دیگر محصولات ما در همین سایت دیدن کنید و با یک بار خرید از مجموعه پارس ،مشتری دائم مجموعه ما شوید.مجموعه پارس از زمان خرید تا پایان فرآیند ساخت وساز همراه شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *