آدرس کارخانه کجاست؟

اصفهان ، خمینی شهر ، منطقه صنعتی دوشاخ ، سنگ پارس

آیا امکان ارسال نمونه سنگ قبل از خرید وجود دارد؟

بله ، با مراجعه به فرم ارسال نمونه و تکمیل اطلاعات مورد نیاز، کارشناسان سنگ پارس با شما تماس حاصل نموده و نمونه مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه خرید همکاران ، معماران و خرید های صادراتی به چه صورت است؟

برای داشتن هرگونه همکاری با سنگ پارس میتوانید از طریق تماس با کارشناسان فروش یا تکمیل فرم های معماران وطراحان، فروش عمده یا صادراتی، همکاران و نمایندگان اقدام نمایید.

بارگیری آنلاین سنگ پارس چطوریه؟

سنگ پارس برای اطمینان و رضایت مشتری از خرید آنلاین خود، برآن است که بتواند با انجام تماس تصویری یا ارائه فیلم در زمان بارگیری، مشتری بتواند به صورت انلاین، سنگ های در حال بارگیری را مشاهده کند و درصورت مشکل با تماس با کارشناس فروش در همان لحظه مشکل احتمالی را برطرف کرده و سنگ مطلوب و توافق شده را بارگیری و دریافت نماید. این موضوع باعث می شود که نیازی به حضور فیزیکی شخص برای بارگیری نباشد و در عین حال تک تک سنگ های بارگیری شده را مشاهده کرده و از صرف زمان و هزینه زیاد جلوگیری می شود.

سفارش ها به چه شکل ارسال می شوند؟

ارسال سفارش ها هم به صورت تحویل درب کارخانه می باشد و در صورت تمایل به هر نقطه از کشور ایران که شما تمایل به دریافت سفارش دارید، ارسال خواهد شد.در زمینه سفارشات صادراتی نیز( به صورت door to door _ درب کارخانه_fob  ) میتوانید با تماس با مدیر فروش جهت هماهنگی ارسال اقدام نمایید.

سنگ پارس با در نظر گرفتن تمامی شرایط موجود و همچنین آسیب های احتمالی که ممکن است در طی فرایند حمل ونقل برای سنگ به وجود آید، تمهیداتی اندیشیده است تا سنگ سالم و بدون مشکل به دست شما مشتری عزیز برسد.

معمولا چقدر طول می کشد تا سفارش به دستم برسد؟

مدت زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.

چگونه مطمئن باشم که سفارش سالم به دستم می رسد؟

ما کالای خریداری شده را به صورت کاملا مطلوب بسته بندی  وبارگیری می کنیم تا مطمئن شویم که کالا سالم به دست شما برسد. امکان ارسال عکس و فیلم و حتی تماس تصویری هنگام بارگیری برای شما عزیزان فراهم می باشد تا با خیال راحت در شهر و خانه خود خرید مطمین داشته باشید. با این حال چنانچه از کیفیت کالایی رضایت نداشته باشید، می توانید آن را ارجاع یا تعویض کنید.لازم به ذکر است که ما پس از صدور برگه خروج  وتحویل آن به راننده، بار را بیمه کرده تا درصورت پیش آمد های مختلف شرکت بیمه پاسخگوی ضرر و زیان احتمالی خواهد بود.

زمان تحویل محصولات در شهرستان چقدر است؟

زمان تحویل سفارش در شهرستان بسته به نوع سفارش، نحوه ی ارسال و مسافت، بین ۱ تا 6 روز کاری است، جواب دقیق تر برای این پرسش را در حین فرآیند خرید دریافت خواهید کرد.

آیا این امکان وجود دارد که پیش نویس قرارداد نمایندگی در اختیار ما قرار گیرد؟

بله امکان پذیر است. لطفا برای درخواست پیش نویس قرار داد نمایندگی تقاضای خود را از طریق فرم درخواست همکاری ارسال فرمایید.

آیا امکان تعویض یا برگشت کالاهای خریداری شده وجود دارد؟

بله، در صورت عدم تطابق نمونه تاییدی مشتری با بار ارسال شده می توانید نسبت به برگشت محصول خریداری شده اقدام کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. 

در صورت بازگرداندن محصول، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تأیید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و طی چند روز کاری مبلغ سفارش به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

اگر محصول ارسالی با آنچه سفارش داده‌‏ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط با مسئول خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

آیا محصولات شما گارانتی هم دارند؟

بله، سنگ پارس از زمان اولین تماس یا ثبت سفارش در کنارشماست و با تضمین سنگ های سفارش شده تا زمان تحویل محصول، سلامت بار را تایید میکند و در پی کسب رضایت شما مشتری عزیز می باشد.