اخبار

نتیجه اعتصاب سنگبری ها – اعتصاب سنگبری ها – اعتصابات 1401

اعتصاب سنگبری ها

پس از گذشت چند روز از اعتصاب سنگبری ها  و پیرو جلسه منعقد شده با وزیر محترم ، در تاریخ 31/3/1401 جلسه ای با حضور اعضای انجمن ها و اتحادیه های صنف سنگ در استان اصفهان برگزار و طی اطلاعیه ای با  مضمون ” پیرو ماهها پیگیری مستمر نمایندگان این صنف در راستای رفع مشکلات ، از طریق مکاتبات و جلسات مکرر با مسئولین ذی ربط استانی و کشوری بخصوص جلسه روز گذشته با وزیر اقتصاد و دارایی جناب آقای دکتر خاندوزی ، نتایجی حاصل گردیده که لازم است گزارشات آن طی برگزاری یک مجمع عمومی صنفی به استماع شما عزیزان رسانده شود.

 

لذا از همه شما عزیزان دعوت می شود فردا چهارشنبه یکم‌ تیرماه ۱۴۰۱ راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح در محل سالن اجتماعات هیات امنای محمودآباد حضور بهم رسانید.

📌 توجه فرمایید :حضور تمامی شما صنعتگران محترم الزامی است.

اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان “

 

مقرر گردید که در تاریخ چهارشنبه 01/04/1401 ، فعالین عرصه سنگ ،سنگبران و صنعتگران در جلسه مجمع عمومی واقع در سالن اجتماعات هیات امنای محمود آباد حضور بهم برسانند و ضمن استماع گزارش پیگیری های انجام شده ، در مورد روند ادامه کار تصمیم گیری لازم انجام شود .

پس از بحث و گفتگو های انجام شده در تاریخ  چهارشنبه 01/04/1401 نتیجه جلسه بدین شرح شد : از آنجایی که ریاست محترم امور مالیات ، اداره کار و سازمان تامین اجتماعی، نماینده اصناف و سایر نهاد های مربوطه فقط به قول دادن اکتفا نمودند و هنوز کتبا برای مشکلات پیش رو و پایان اعتصابات، اقدامی ننموده اند ، مجمع و اعضا تصمیم گرفتند که همچنان اعتصابات برقرار باشد .

 

 و اما چرا سنگبری ها اعتصاب کردند؟

  • بالا رفتن دارایی و مالیت به غیر از ارزش افزوده
  • بالا رفتن حقوق کارگران
  • مشکلات استخدام اتباع افغانی در سنگبری ها
  • افزایش 10 برابری قیمت گاز
  • افزایش 5 برابر قیمت برق
  • کمبود آب
  • بالا رفتن حقوق دولتی معادن

 

حال باید منتظر ماند تا تصمیم جدی برای رفع این مشکلات گرفته شود و با همکاری دستگاه ها و ارگان های مربوطه ، اهداف مورد نظر تحقق یابد.

 

انواع نمای ساختمان(نمای مدرن،نمای رومی وکلاسیک،مینیمال،اسلامی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *